top of page

Ślub Joasi i Grześka

Ślub - Urząd Stanu Cywilnego, plac Jana Pawła II 6, 06-400 Ciechanów

Wesele - Bianco, ul. Niechodzka 31, 06-400 Ciechanów

ślub cywilny Ciechanów, wesele w Bianco, fotograf Ciechanów,zdjęca ze ślubu Cichanów, fotograf na wesele Ciechanów, zdjęcia z wesela

Całe ustalenia ślubne pomiędzy mną a Joasią i Grześkiem odbyły się drogą mailową i poprzez Facebooka. Grzesiek, chyba najbardziej wyluzowany Pan Młody jakiego poznałem, rzucił w dwóch zdaniach czego sobie życzą i po 15 minutach przysłał podpisaną umowę.

Ślub cywilny miał się odbyć w sercu Ciechanowa, natomiast wesele w sali oddalonej o kilka kilometrów. Nie było sesji narzeczeńskiej, przygotowań, błogosławieństwa ani sesji poślubnej.

Ku mojemu zdziwieniu, w małej sali Urzędu Stanu Cywilnego pojawiła się grubo ponad setka ludzi, nie było więc szans pomieścić ich na 30 metrach kwadratowych. Patrząc po twarzach ludzi, ich gestach i zachowaniu szybko odgadłem, że samo wesele będzie prawdziwą petardą! I na szczęście nie pomyliłem się w swojej ocenie.

Po kilkunastominutowej ceremonii, złożeniu małżeńskiej przysięgi w obecności świadków i zaproszonych gości, byliśmy już na sali weselnej. Zerknijcie na tę moc!

Zapraszam :)

wesele
bottom of page