Ślub Joasi i Grześka

Ślub - Urząd Stanu Cywilnego, plac Jana Pawła II 6, 06-400 Ciechanów

Wesele - Bianco, ul. Niechodzka 31, 06-400 Ciechanów

Całe ustalenia ślubne pomiędzy mną a Joasią i Grześkiem odbyły się drogą mailową i poprzez Facebooka. Grzesiek, chyba najbardziej wyluzowany Pan Młody jakiego poznałem, rzucił w dwóch zdaniach czego sobie życzą i po 15 minutach przysłał podpisaną umowę.

Ślub cywilny miał się odbyć w sercu Ciechanowa, natomiast wesele w sali oddalonej o kilka kilometrów. Nie było sesji narzeczeńskiej, przygotowań, błogosławieństwa ani sesji poślubnej.

Ku mojemu zdziwieniu, w małej sali Urzędu Stanu Cywilnego pojawiła się grubo ponad setka ludzi, nie było więc szans pomieścić ich na 30 metrach kwadratowych. Patrząc po twarzach ludzi, ich gestach i zachowaniu szybko odgadłem, że samo wesele będzie prawdziwą petardą! I na szczęście nie pomyliłem się w swojej ocenie.

Po kilkunastominutowej ceremonii, złożeniu małżeńskiej przysięgi w obecności świadków i zaproszonych gości, byliśmy już na sali weselnej. Zerknijcie na tę moc!

Zapraszam :)

 

podobne wpisy...

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.