Ślub Małgosi i Daniela

Ślub - Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - ul. Szwedzka 2, Ostrołęka

Wesele - Elba Bis - ul. Przemysłowa 1, Rzekuń

Z Małgosią i Danielem spotkaliśmy się półtora roku przed planowanym ślubem w małej lodziarni na warszawskim Ursynowie. Ustalenia przebiegły dość sprawnie, wiedzieli co i jak ma wyglądać, w jakim klimacie mają być utrzymane zdjęcia i jaki finalnie materiał chcą otrzymać. Nic mnie nie niepokoiło poza jednym małym szczegółem - miałem uwiecznić na fotografiach przygotowania i Błogosławieństwo zarówno u Panny Młodej jak i u Pana Młodego. I nic w tym dziwnego, przecież to standardowy temat, ale...Ale ich domy były oddalone od siebie o około 120km. Wiadomo, że w dniu ślubu nie ma co liczyć na nadwyżki czasowe i każda minuta jest na wagę złota. Wyzwanie jednak podjęliśmy, ułożyliśmy plan działania na każde 15 minut i odliczaliśmy czas do tego wielkiego dnia. Samą sesje plenerową (zapraszam tutaj) zrobiliśmy innego dnia w warszawskich Łazienkach.

To był wyjątkowo intensywny, emocjonujący i jakże satysfakcjonujący dzień, wszystko wypaliło na 110%, więc z przyjemnością zapraszam na prezentację wycinka zebranego materiału.

podobne wpisy...

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.