o mnie

Marcin Łukawski

          Wybór fotografa ślubnego to temat niezwykle trudny. W obecnych czasach w zasadzie każdy, kto posiada aparat fotograficzny,  może  mianować się fotografem. Samo posiadanie sprzętu fotograficznego jest jednak niewystarczające i nie jest wyznacznikiem profesjonalizmu. W tym przypadku ważniejsza jest bowiem wiedza, obycie, a przede wszystkim doświadczenie. Oczywiście profesjonalny sprzęt pomaga w uzyskaniu oczekiwanego efektu, tym bardziej, jeśli mówimy o fotografii reportażowej, bo przecież fotografię ślubną tak nazwać trzeba. Przez lata fotografowania przerobiłem już chyba wszystkie możliwe konfiguracje sprzętowe, a setki tysięcy zrobionych zdjęć dostarczyły mi tak bardzo potrzebnego doświadczenia i wiedzy.

          W fotografii najważniejszy jest dla mnie człowiek i jego wyjątkowa historia. Lubię, kiedy ze zdjęcia przenika aura naturalności, spontaniczności i magii. Niezwykle ważne jest dla mnie wyczucie sytuacji i ciekawe, plastyczne światło, a także zatrzymana w kadrze  ulotność chwili. Miłe gesty, łzy wzruszenia czy radości są tym, co sprawia, iż tego rodzaju fotografia jest dla mnie prawdziwą pasją i wyzwaniem.

          Ten gość obok, to ja. Mam dwie córki, odjazdową żonę i nieźle nawiedzonego, białego psa. Kochamy pachnący las, malownicze góry

i rwącą wodę. Kiedy tylko nadarza się okazja, uciekamy z Warszawy

i pędzimy na łono natury, żeby się wyszaleć i naładować przysłowiowe akumulatory.

          Ale dość o mnie! Zerknijcie proszę na kilka moich kadrów i sami zdecydujcie, czy to  właśnie mnie obdarzycie zaufaniem i wybierzecie spośród innych, abym uwiecznił na fotografiach Wasz Wielki Dzień.

Pozdrawiam serdecznie i, mam nadzieję - do zobaczenia! :)

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.