Ślub luterański Pauliny i Piotra

Ślub - Kościół Ewangelicko - Augsburski Świętej Trójcy, ul. Kredytowa 4, Warszawa

Przyjęcie - Hotel Mazowiecki - Kuźnia Smaku, ul. Mazowiecka 10, Warszawa

Szczerze mówiąc nie mogłem się doczekać tego ślubu. Kościół, w którym miała odbyć się uroczystość, zawsze kręcił mnie pod względem fotograficznym. Ciągną tam całe wycieczki amatorów historii, architektury i fotografii, więc dla fotografa ślubnego musiała to być niezwykła gratka...i zdecydowanie była.

Tego upalnego dnia, okraszonego łzami szczęścia i wzruszeń, niezwykle spokojni i wrażliwi Paulina i Piotr powiedzieli sobie TAK.

Zapraszam na drobny wycinek reportażu z tej magicznej uroczystości, błyskawicznej sesji poślubnej pod kościołem, pięknego przyjęcia i kilku kadrów Państwa Młodych w spokojnym wnętrzu restauracji.

 
 
 
 
 
 

podobne wpisy...

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.