Sesja poślubna (plenerowa) Ady i Sebastiana 

miejsce - Zamek w Gołuchowie ul. Działyńskich 2, 63-322 Gołuchów

Tym razem podzielę się relacją z sesji plenerowej na Zamku w Gołuchowie dwójki super zakochańców. Spędziliśmy ze sobą cały dzień, będzie więc o czym opowiadać. Przejechaliśmy z Warszawy 500km, żeby dotrzeć do tego magicznego zakątka. Patrząc na zdjęcia, trudno nie zauważyć, że miejsce było wprost wymarzone do tej sesji. Ada, w suto zdobionej i wyrafinowanej sukni, pięknie wpisywała się w klimat otoczenia. Szyk i elegancja Sebastiana znakomicie dopełniały całości. Pozując na zdobnych balkonach wyglądali jak właściciele tego przybytku – tacy opanowani, lekko dystyngowani, pewni siebie. Muszę przyznać, że wystrój wnętrz, światło, a zwłaszcza naturalność Ady i Sebastiana były moimi sprzymierzeńcami podczas całej sesji.
Pomimo tego, że na miejscu robiono nam trochę pod górkę - nie na wszystko wszak ma się wpływ - to ten dzień był mega pozytywny! Masa śmiechu i endorfin towarzyszyły nam od samego początku aż do końca.
Ale dość gadania! Zerknijcie sami, czy efekt finalny był wart poświęceń.
Piękni Oni, Ada i Sebastian <3

podobne wpisy...

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.