Ślub Jagoda i Tomek

Ślub -     Kościół Rzymskokatolicki pw. Matki Bożej Ostrobramskiej - ul. gen. Sylwestra Kaliskiego                 49, 01-476 Warszawa

Wesele - Sala konferencyjno-bankietowa Sevilla - ul. Postępu 10, 05-080 Mościska

Jagoda i Tomek zdecydowali się na pełen pakiet usług, zaczynając od przygotowań, poprzez ślub, wesele i na sesji plenerowej innego dnia kończąc. Mówiąc krótko - temat wyczerpaliśmy od A do Z.
Przyjemny, wrześniowy dzień, przepełniony był masą atrakcji, które zaplanowali i przygotowali nie tylko Państwo Młodzi, ale też sami Goście, oczywiście w tajemnicy przed Młodymi. Lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale cieszę się też ze spontanicznych sytuacji, których nikt wcześniej nie planował. Właśnie wtedy najlepiej widać na twarzach zdziwienie, zaskoczenie i pełne, szczere uśmiechy. Tego dnia największym zaskoczeniem było wyjście z kościoła. Niby normalna sprawa - Państwo Młodzi idą spod ołtarza w stronę wyjścia, przechodzą przez próg i są obsypywani kwiatami, ryżem czy monetami...Tutaj jednak było coś zupełnie innego, zaskakującego również dla mnie!
Przygotowania u Panny Młodej i Pana Młodego odbyły się w ich domach rodzinnych na warszawskim Bemowie, podobnie jak sama ceremonia zaślubin. Na wesele musieliśmy się przemieścić ciut dalej, bowiem sala weselna Sevilla mieściła się w Mościskach pod Warszawą. Reportaż z sesji plenerowej możecie obejrzeć tutaj.
Zapraszam na fotograficzny skrót z wydarzenia​ :)

 

podobne wpisy...

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.