top of page

Ślub Jagoda i Tomek

Ślub -     Kościół Rzymskokatolicki pw. Matki Bożej Ostrobramskiej - ul. gen. Sylwestra Kaliskiego                 49, 01-476 Warszawa

Wesele - Sala konferencyjno-bankietowa Sevilla - ul. Postępu 10, 05-080 Mościska

zimne ognie na weselu, ślub na Bemowie, wesele Sala bankietowa Sevilla, tort weselny
Jagoda i Tomek zdecydowali się na pełen pakiet usług, zaczynając od przygotowań, poprzez ślub, wesele i na sesji plenerowej innego dnia kończąc. Mówiąc krótko - temat wyczerpaliśmy od A do Z.
Przyjemny, wrześniowy dzień, przepełniony był masą atrakcji, które zaplanowali i przygotowali nie tylko Państwo Młodzi, ale też sami Goście, oczywiście w tajemnicy przed Młodymi. Lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, ale cieszę się też ze spontanicznych sytuacji, których nikt wcześniej nie planował. Właśnie wtedy najlepiej widać na twarzach zdziwienie, zaskoczenie i pełne, szczere uśmiechy. Tego dnia największym zaskoczeniem było wyjście z kościoła. Niby normalna sprawa - Państwo Młodzi idą spod ołtarza w stronę wyjścia, przechodzą przez próg i są obsypywani kwiatami, ryżem czy monetami...Tutaj jednak było coś zupełnie innego, zaskakującego również dla mnie!
Przygotowania u Panny Młodej i Pana Młodego odbyły się w ich domach rodzinnych na warszawskim Bemowie, podobnie jak sama ceremonia zaślubin. Na wesele musieliśmy się przemieścić ciut dalej, bowiem sala weselna Sevilla mieściła się w Mościskach pod Warszawą. Reportaż z sesji plenerowej możecie obejrzeć tutaj.
Zapraszam na fotograficzny skrót z wydarzenia​ :)
wyjsce z kosciola
bottom of page