top of page

Ślub Ingi i Konrada

Ślub kościelny - Parafia Rzymskokatolicka NMP Wspomożenia Wiernych
                            w Zalesiu Dolnym -
ul. Modrzewiowa 2, 05-501 Piaseczno

Wesele             - Hotel Borowinaul. Gruntowa 4, Borowina, 05-520 Konstancin - Jeziorna

ślub w zalesiu, sesja plenerowa w trakcie wesela, piękna panna młoda, sesj ślubna

Inga i Konrad! Piękni, młodzi, pełni charyzmy i optymizmu ludzie, do których absolutnie ten wielki dzień należał! W pocie czoła, od poranka do nocy, robiłem wszystko, żeby nic istotnego z materiału nie umknęło. Pogoda była, nazwijmy to - "mało sprzyjająca". Żar lał się z nieba przez cały dzień, co nie ułatwiało całego przedsięwzięcia. Przygotowania robiłem najpierw w domu u Pana Młodego a później u Panny Młodej. Tam też odbyło się Błogosławieństwo i tzw. "first look" Było świetnie!
Państwo Młodzi łapali w domu ostatni oddech przed ceremonią, a ja pędziłem już do kościoła, żeby być w gotowości na Ich przyjazd
. Nie wiadomo kiedy przemknął czas ceremonii, przyjmowania życzeń od gości, a już jechaliśmy na salę weselną.
Ostatnio trafiają mi się wesela, na których tyle się dzieje, że posiedzę może 15 minut. To należało właśnie do tych wyjątkowo aktywnych. Widać było zgraną ekipę przyjaciół, fajnie bawiących się gości i mega pozytywnie szaloną rodzinę!
Nim zabrzmiały pierwsze takty melodii do pierwszego tańca, mieliśmy już zrobioną sesję plenerową na terenie ogrodu hotelu Borowina. Po pierwszych pląsach na dobre zaczęła się zabawa, a po torcie i przezabawnych oczepinach miałem już nabite ponad 24 tysiące kroków. W pełni usatysfakcjonowany wykonaną pracą pożegnałem się z Młodą Parą i wróciłem do swojego domu, gdzie po odpoczynku mogłem wziąć się za przygotowanie pełnego materiału fotograficznego.
Zerknijcie na te klatki, duuuuuużo się działo! <3

dom Pana Młodego
Dom Panny Młodej
First look
błogosławieństwo
podjazd pod kościół
życzenia
wesele
sesja plenerowa
Pierwszy taniec
Tort
bottom of page