Ślub Ingi i Konrada

Ślub kościelny - Parafia Rzymskokatolicka NMP Wspomożenia Wiernych
                            w Zalesiu Dolnym -
ul. Modrzewiowa 2, 05-501 Piaseczno

Wesele             - Hotel Borowinaul. Gruntowa 4, Borowina, 05-520 Konstancin - Jeziorna

Inga i Konrad! Piękni, młodzi, pełni charyzmy i optymizmu ludzie, do których absolutnie ten wielki dzień należał! W pocie czoła, od poranka do nocy, robiłem wszystko, żeby nic istotnego z materiału nie umknęło. Pogoda była, nazwijmy to - "mało sprzyjająca". Żar lał się z nieba przez cały dzień, co nie ułatwiało całego przedsięwzięcia. Przygotowania robiłem najpierw w domu u Pana Młodego a później u Panny Młodej. Tam też odbyło się Błogosławieństwo i tzw. "first look" Było świetnie!
Państwo Młodzi łapali w domu ostatni oddech przed ceremonią, a ja pędziłem już do kościoła, żeby być w gotowości na Ich przyjazd
. Nie wiadomo kiedy przemknął czas ceremonii, przyjmowania życzeń od gości, a już jechaliśmy na salę weselną.
Ostatnio trafiają mi się wesela, na których tyle się dzieje, że posiedzę może 15 minut. To należało właśnie do tych wyjątkowo aktywnych. Widać było zgraną ekipę przyjaciół, fajnie bawiących się gości i mega pozytywnie szaloną rodzinę!
Nim zabrzmiały pierwsze takty melodii do pierwszego tańca, mieliśmy już zrobioną sesję plenerową na terenie ogrodu hotelu Borowina. Po pierwszych pląsach na dobre zaczęła się zabawa, a po torcie i przezabawnych oczepinach miałem już nabite ponad 24 tysiące kroków. W pełni usatysfakcjonowany wykonaną pracą pożegnałem się z Młodą Parą i wróciłem do swojego domu, gdzie po odpoczynku mogłem wziąć się za przygotowanie pełnego materiału fotograficznego.
Zerknijcie na te klatki, duuuuuużo się działo! <3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

podobne wpisy...

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.