Ślub Emilii i Mikołaja

Ślub - Pałac Jabłonna - ul.Modlińska 105, 05-110 Jabłonna

Wesele - Dworek Białołęka - ul. Białołęcka 281, 03-253 Warszawa

Zawsze wyjątkowym dla mnie wyróżnieniem jest otrzymanie maila z zapytaniem

o wolny termin od Pary, którą fotografowałem wcześniej na innym ślubie. Grzegorz, którego ceremonię zaślubin realizowałem w sierpniu zeszłego roku (tutaj zapraszam na ten wpis na blogu: https://www.marcinlukawski.com/blog-slub-cywilny-asia-grzesiek) jest bratem Pana Młodego. Zapamiętałem Emilię i Mikołaja wyjątkowo dobrze, mieli niesamowite pokłady energii, pozytywnych emocji i wdzięku!

Wiedząc już kogo będę fotografować moje endorfiny poszybowały mocno do góry!

Pomimo tego, że ślub i wesele miały odbyć się w zimnym lutym, to nie miałem najmniejszych wątpliwości, że to wydarzenie zapadnie na długo w mej pamięci i będzie mnie rozgrzewać przez kolejne miesiące.

Młodzi wybrali sobie na miejsce ślubu przepiękny Pałac w Jabłonnej (Pałac w Jabłonnie), duża sala ślubów z pięknym błękitnym sklepieniem nad głowami robiła wrażenie na każdym z Gości. Po ceremonii i życzeniach zrobiliśmy dosłownie kilka ujęć pozowanych i już musieliśmy pędzić na zabawę weselną w Dworku Białołęka (Dworek Białołęka). Jako że Panna Młoda jest również piosenkarką to po cichu liczyłem, że da też pokaz swoich możliwości na własnym weselu - nie przeliczyłem się! W tym wyjątkowych momencie żałowałem, że jestem fotografem i nie mogę się w pełni oddać tej wizualno - werbalnej uczcie :)

Ale dość pisania, sami zerknijcie co tam się działo!

podobne wpisy...

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.