Chrzest Święty Leona - Tarchomin

Ceremonia - Kościół Rzymskokatolicki Pw. Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie (Tarchomin)

                     ul. Strumykowa 25, 03-138 Warszawa

Mama Leona napisała do mnie e-maila z pytaniem, czy dysponuję wolnym czasem w kwietniowym terminarzu.  Szybka wymiana wiadomości i już mieliśmy wszystko dograne - miałem zająć się fotografowaniem przygotowań w domu i ceremonii Chrztu Świętego Leona w kościele na warszawskim Tarchominie. 
Leon i Jego psiak (York, inny od wszystkich wcześniej mi znanych, ślicznie ostrzyżony, z delikatnie jedwabnym włosiem, kompletnie nieszczekający i permanentnie tańczący z piłką) pięknie pozowali do zdjęć przez cały czas przygotowań. Następnie udaliśmy się do pobliskiego kościoła, w którym miała odbyć się uroczystość. Świątynia prezentowała się okazale i sprawiała wrażenie dość pustej i wyludnionej. Było to jednak mylne przeświadczenie i przedwczesne zadowolenie. Ludzi z każda minutą przybywało coraz więcej i więcej, aż wielka aula kościoła zapełniła się po same brzegi. Gdzieś z tyłu świątyni dobiegł do mnie głos, że podczas ceremonii aż szesnaścioro dzieci przyjmie sakrament Chrztu Świętego. Całe szczęście udało nam się zająć pierwszą ławę i mogliśmy spokojnie czekać na dalszy bieg wydarzeń. Było naprawdę ciasno i duszno.  Nie przeszkodziło nam to jednak ani w zdjęciach, ani w podtrzymaniu dobrych humorów :)

Na kilka kadrów z uroczystości przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego oraz przygotowań w domu Leona zapraszam poniżej.

 
 
  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.