Barber Shop

miejsce - Salon Urody Nefretete & Your Barber - ul. Żytnia 18/lok A, 01-014 Warszawa

Czasem, poza sezonem ślubnym, trafiają się zlecenia, które są inne od wszystkich. Miło raz na jakiś czas zmierzyć się zamiast z kościołem, to na przykład z salonem urody, takim jak Nefretete & Your Barber. Sprawne ręce Kamila w mgnieniu oka wyczarowują nożyczkami zadziwiające fryzury i brody, a brzytwa na gołej skórze szyi nikogo już tam nie dziwi.
Dotychczas ten Salon Urody zdominowany był przez same kobiety, ale od niedawna poszerzył swoją działalność właśnie o usługi Your Barber. Ja już wiem, kto będzie dbać o mój zarost. :)
W związku z tym, że miałem zaszczyt fotografować w Your Barber ich pierwszego klienta, to zapraszam na kilka kadrów z tego przyjemnego reportażu. Przy okazji udało nam się popełnić kilka zdjęć portretowych w odmętach ciemnego, podziemnego garażu. Zapraszam na niepowtarzalny klimat chwil zamkniętych w poniższych kadrach.

podobne wpisy...

  • Facebook Social Icon

TAGI

fotograf na ślub warszawa, fotograf ślub warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf weselny warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, warszawa fotograf ślubny, fotografia ślubna warszawa, fotografia weselna warszawa, fotograf ślubny warszawa ceny, fotograf ślubny ceny, fotograf ślubny cennik, fotograf warszawa, fotograf warszawa i okolice, profesjonalny fotograf warszawa, profesjonalne zdjęcia ze ślubu warszawa, profesjonalny fotograf, sesja ślubna warszawa, fotograf na chrzest warszawa, fotograf na chrzciny warszawa, zdjęcia z chrztu warszawa, zdjęcia z chrzcin warszawa, fotograf na ślub piaseczno, fotograf na ślub wawer, fotograf na ślub sochaczew, fotograf na ślub grójec, fotograf na ślub zielonka, fotograf na ślub grodzisk, fotograf ślubny konstancin, fotograf na ślub pruszków, fotograf na ślub wołomin, fotograf na ślub targówek, fotograf na ślub tarchomin, zdjęcia ślubne łomianki, fotograf ślubny wyszków, suknia ślubna

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia chronione prawem autorskim.